نخستین کنفرانس ملی فناوری اطلاعات و ارتباطات برگزار می‌شود
تاریخ : 1394/02/09

نخستین کنفرانس ملی فناوری اطلاعات و ارتباطات در تاریخ 22 و 23 اردیبهشت 94 در مرکز همایش‌های بین‌المللی شهید بهشتی تهران برگزار می‌شود.

این کنفرانس با هدف شناخت و ارزیابی دستاوردها و پیشرفت های فناوری اطلاعات و ارتباطات، ارائه توانمندی‌های موجود و نیز بررسی چالش‌های فراروی توسعه و بهره‌گیری از این فناوری‌ها با حضور جمعی از مدیران ارشد فناوری اطلاعات سازمان فناوری اطلاعات وزارت‌خانه‌ها، شرکت ارتباطات زیر ساخت، نفت،گاز، پتروشیمی، مخابرات، موسسات قرض الحسنه و شرکت‌های مهندسی برگزار خواهد شد.

 

 این کنفرانس که با محوریت فناوری اطلاعات و ارتباطات در صنعت آب و برق، تجارت الکترونیکی، تکنولوژی آموزشی، وب و نرم افزارهای کاربردی، شبکه ارتباطی و حس‌گر، امنیت در فناوری اطلاعات، مخابرات و ارتباطات، هوش مصنوعی، سیستم‌های اطلاعاتی، سخت‌افزار و موبایل برگزار می‌شود، شامل سخنرانی مدیران ارشد و اساتید حوزه فناوری اطلاعات، ارائه مقالات علمی و فنی و طرح های پژوهشی، میزگردهای تخصصی و کارگاه‌های آموزشی و نمایشگاه‌های تخصصی خواهد بود.   

ضمنا به مقالات ارائه شده  و ثبت‌نام کنندگان گواهینامه‌های معتبر دریافت اهدا و محتوای مقالات در پایگاه "ایرانداک" نیز نمایه خواهد شد.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیش‌تر می‌توانند به نشانی اینترنتی www.ictconf.com  مراجعه و فرم ثبت‌نام را تکمیل و ارسال یا جهت هماهنگی‌های بیش‌تر با شماره‌های دبیرخانه تماس حاصل کنند.

منبع: ماهنامه شبکه

 

 

© کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به شرکت فاتک افزار پرداز می باشد